Gece Evi RPG TR
Gece Evi RPG TRye Hoşgeldin!
Gece Evi ve RPG Hayranıysan,burası senin yerin.
Üye ol,ailemize katıl.
Gece Evi RPG TR
Gece Evi RPG TRye Hoşgeldin!
Gece Evi ve RPG Hayranıysan,burası senin yerin.
Üye ol,ailemize katıl.
Gece Evi RPG TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi RPG TR

Gece Evi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk tanışma

3 posters
YazarMesaj
Roxanne Michel Momsen
Admin | 3.Sınıf Özel Çaylak | Sanatçı
Roxanne Michel Momsen

Doğum tarihi : 13/05/93

Gece Evi Rpg
Uyarı:
Rpg Puanı:
İlk tanışma Left_bar_bleue100/100İlk tanışma Empty_bar_bleue  (100/100)
Bahşedilen Güç: Sonsuz

İlk tanışma Empty
MesajKonu: İlk tanışma   İlk tanışma EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:08 am

Açlıktan ölmek üzereydim,yemekhaneden önüme her gelen yemeği aldım ve her zamanki masamıza gittim.
Pandora,Rose ve Daphne oradalardı. Rose ve Pandora sehbet ederlerken Daphne sıkılmışa benziyordu. Benim geldiğimi görünce banada yer açtılar ve oturup yemeğimi yemeğe başladım. O sırada kapıdan birinin girdiğini gördüm. Uzun boylu,hafif kaslı çok şirin bir çocuk. Aslında,seksi. Yeni gelmiş olmalıydı. Her neyse. Açlıktan ölmek üzereydim ve tanımadığım bir erkeğin seksiliğini düşünüyordum."Aklını yemeğine ver Roxanne." dedim kendime.

Rahibe Angelina onu bizim masamıza doğru getirdi ve konuşmaya başladı. Rose'u işaret ederek, "Rosalie ateşe," elini Daphne'ye çevirdi, "Daphne havaya," ve tabii ki Pandora'yı göstererek "Ve bu özel çaylakta tüm elementlere hükmedebiliyor. Yanındaki çaylakta insanların bedenleriyle ilgili her şeye hükmedebilir." Gözleri benim üzerimde sabitlenmişti,dalmışa benziyordu ama bir Rahibe asla dalmazdı. Sonra kafasını Nate çevirdi ve alaycı bir tonda gülümseyerek "İsterse kalbini bile durdurabilir.Oda özel bir çaylaktır."dedi. Bir süre sessiz durdu ve sonra "Nate,gitmeliyim,burada kalıp beni bekler misin?" dedi."Tabii,rahibem." dedi Nate. Sesi kadife gibiydi. Sesinin tonundan rahibeye nasıl saygı duyduğunu anlayabiliyordum.

Tam karşıma oturdu. Kızların onu izlediğini görebiliyordum.Yemeğimi yerden onların beyninden Nate'e baktım.Sanırım beni izliyordu. En sonunda ben konuşmaya başladım."Meraba,Nate,ben Roxanne.Rahibe'nin anlattığı kadar kötü biri değilimdir." dedim gülümseyerek. Ona bakarken gülümsememek elde değildi. Nate gülümsememe karşılık verdi,"Seninle tanışmak güzel,Roxanne," dedi. Bir süre bana baktıktan sonra kızlara dönüp,"ve tabii ki sizlerle de." dedi. Gülümsemesini koruyordu. Bana neler oluyordu bilmiyorum,ama ona karşı bir şey hissetmiştim. Garip bir his.

En son Roxanne Michel Pattinson tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 8:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://geceevirpgtr.yetkinforum.com
Nate Thomas
3.Sınıf Çaylak | Karanlık Çocuk

Doğum tarihi : 19/06/92

Gece Evi Rpg
Uyarı:
Rpg Puanı:
İlk tanışma Left_bar_bleue70/100İlk tanışma Empty_bar_bleue  (70/100)
Bahşedilen Güç:

İlk tanışma Empty
MesajKonu: Geri: İlk tanışma   İlk tanışma EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:50 am

Rahibe beni büyük bir yere soktu,burası yemek salonu olmalıydı. Çaylakların bazıları bana bakmıyor,bazılarıysa beni tepeden tırnağa inceliyorlardı. Bu alışıldık bir durum değilmiydi? Neden bana bir zombiymişim gibi davanıyorlardı öyleyse ?

Rahibe beni bir masanın önüne getirdi. Bir kızı işaret ederek, "Rosalie ateşe," dedi. Kızın ona bakışından tedirgin olmuştum. Rahibe elini diğer kıza çevirdi, kızın sarı saçları ve mavi gözleri vardı. "Daphne havaya," ve diğer kıza göstererek "Ve bu özel çaylakta tüm elementlere hükmedebiliyor. Yanındaki çaylakta insanların bedenleriyle ilgili her şeye hükmedebilir." dedi. Kızla gözgöze geldiğimiz an farklı bir şey hissettim. Bana buradaki herkesin aksine sevecenlikle bakıyordu ve bu beni rahatlatmıştı. Rahibe gülümseyerek "İsterse kalbini bile durdurabilir.Oda özel bir çaylaktır."dedi. Bir süre sonra tekrar konuştu,"Nate,gitmeliyim,burada kalıp beni bekler misin?" dedi."Tabii,rahibem." dedim ve onun uzaklaşmasını izledim.

Sonra masalarına,o kızın tam karşısına oturdum. Hiç biri konuşmuyordu,ben de tek kelime edemiyordum. Onun yüz hatlarını,yemeğini nasıl yediğini,sarı saçlarının ışıkla birleşince nasıl parladığını inceliyordum. O sırada başını kaldırıp bana,"Merhaba,Nate,ben Roxanne.Rahibenin dediği kadar kötü biri değilimdir." dedi ve bana gülümsedi. Adımı onun sesinden duymak tüylerimi ürpertmişti. Sesindeki ton ve çevresine yaydığı enerjiden onunda gücünü hissedebiliyordum,her ne kadar Rahibenin ki kadar güçlü olmasa da. Gülümsemesine içtenlikle karşılık verdim ve "Seninle tanışmak güzel Roxanne." dedim. Sonra kızlara dönüp,"ve tabii ki sizlerle de."diye ekledim.
Pandora Monica Chase
Admin | 3.Sınıf Özel Çaylak | KK Lideri
Pandora Monica Chase

Doğum tarihi : 04/05/93

Gece Evi Rpg
Uyarı:
Rpg Puanı:

İlk tanışma Empty
MesajKonu: Geri: İlk tanışma   İlk tanışma EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 11:01 am

Roxanne yemeğine konsantre olmak istiyordu fakat bu oldukça zordu.En azından şu anda.
Kafasını kaldırdığında ilk olarak Nate'i görmek,gözlerine dalıp gitmek istiyordu.Hani şöyle derler:Kelebekler midesinde uçuşuyordu!

Pandora şaşırmıştı,Roxanne gevezeliğe bayılırdı fakat şimdi yanakları kızarmış bir halde susmakla yetiniyordu.
Fısıldadı.''Hey Roxanne,senin neyin var?''Aslında sorunun ne olduğunu anlamıştı.''Beni gevezenin teki diye nitelendirmesini istemiyorum!'' Pandora bir oooooo çekmemek için büyük çaba sarfetmişti.''Ama kendin gibi olmalısın Roxanne.O seni böyle sevmeli.'' Roxanne düşündü.Aslında Pandora haklıydı.Sırf bir erkek için kendini değiştiren kızlardan nefret ederdi.Fakat Roxanne'in diğer tarafı şöyle diyordu: Ama o sıradan bir erkek değil ki!Herneysee,çok stres yaptım! diye düşündü ve yemeğine devam etti.

Ardından rahibe Angela geldi ve ''Benimle gelebilirsin!'' dedi.Nate son bir kez Roxanne'e baktı ve rahibeye olan saygısından dolayı onunla gitmek zorunda kaldı.Roxanne iç çekti.Aaah tanrım!Rahibe,erkeğimi çalarsan kendini ölmüş bil!
Roxanne Michel Momsen
Admin | 3.Sınıf Özel Çaylak | Sanatçı
Roxanne Michel Momsen

Doğum tarihi : 13/05/93

Gece Evi Rpg
Uyarı:
Rpg Puanı:

İlk tanışma Empty
MesajKonu: Geri: İlk tanışma   İlk tanışma EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 6:40 pm

Nate gittikten sonra kızlar hemen başıma üşüştüler. Rose kaşlarından birini kaldırmış ve yüzüne sinsi bir gülümseme yerleştirmişti. Pandora her zaman ki gibi gülümsüyordu ve Daphne ise sabırsızlığını her yerinden belli ediyordu. Onlara ne oluyordu? Birinden hoşlanmam nasıl bu kadar garip olabilirdi? Düşüncelerimi Rose bozdu, "Roxanne,sana nasıl baktığını gördün mü? Yemek yerken seni izledi." Daphne araya girdi, "Gerçekten seni izledi.Çok komikti.Aslında belki de karnı açtı." dedi ve alay eder gibi gülümsedi. Onlara yalan söylememe gerek yoktu. "Evet,gördüm.Yemeğimi yerken sizin beyinlerinizden onu izlemiştim." Utandığımı belli etmek ve bana kızmalarını engellemek için en tatlı bakışıkla ve kızarmış yanaklarımla onlara baktım. Üçü de küçük kahkalar attılar ve Rose fazlasıyla sessiz bir şekilde, "Ondan etkilendin." dedi. Gülmemek için kendini zor tutuyor gibi bir hali vardı. Kafamı iki yana salladım ve içimden geçenleri tamamen söyledim, "Bilmiyorum.Aslında,sanırım evet. Bakışlarında farklılık var. Görmemiş olamazsınız.Yani,görmemenizi tercih ederim ama.Ne diyorum ben! Evet,ondan etkilendim. Nasıl oldu bilmiyorum ama bu doğru. Şimdi beni rahat bırakacak mısınız?" dedim pes ettiğimi belli ederek. Daphne sanki hiç konuşmamışım gibi,"Aslında Rahibe Angela'dan izin alsan belki Nate'e okulu falan gezdirebilirsin. Ya da herhangi bir şeyde yardım edersin işte." dedi. Hayır demeliydim ama gözlerimdeki ışığı gördüklerinden emindim. Gitmemeliydim. Benimle ömrüm boyunca dalga geçeçeklerdi çünkü. Pandora yine aklımı okumuş gibi,"Git hadi." dedi.Ona gülümsedim ve hızla yerimden kalktım.Nate ve rahibeyi bulmalıydım.
http://geceevirpgtr.yetkinforum.com
Nate Thomas
3.Sınıf Çaylak | Karanlık Çocuk

Doğum tarihi : 19/06/92

Gece Evi Rpg
Uyarı:
Rpg Puanı:
İlk tanışma Left_bar_bleue70/100İlk tanışma Empty_bar_bleue  (70/100)
Bahşedilen Güç:

İlk tanışma Empty
MesajKonu: Geri: İlk tanışma   İlk tanışma EmptyCuma Ağus. 27, 2010 2:37 pm

Rahibe benimle konuşurken kafam başka yerdeydi. Yavaş adımlarla ilerlerken birden yanımıza Roxanne geldi. Tanrım! Dileğim gerçekleşmişti. Rahibe'nin yanına gidip elini yumruk şeklindeyken kalbine koydu ve öne eğildi. Bu onların selam verme şekli miydi? Çok garip. Sonra konuşmaya başladı. "Rahibem,işinizin yoğun olduğunu ve yeni bir çaylakla ilglenmenin sizi daha da yorduğunu tahmin edebiliyorum,izin verirseniz,Nate'e okulu gezdirmek ve sıkıntı duyduğu konularda ona yardım etmek istiyorum." dedi.Sesi fazlasıyla kendinden emin ve saygı doluydu. Rahibe pek fazla düşünmeye gerek duymadan ona cevap verdi, "Normal bir çaylağa bu görevi vermem ama sen özel bir çaylaksın Roxanne.Bu yüzden,evet,bu görev senindir.Beni düşündüğün için sana minnettarım." dedi,gülümseyerek yanımızdan uzaklaştı.

Yanyana yürümeye başladık ama konuşmuyorduk.En sonunda sessizliğimizi bozup,"Teşekkür ederim.Yani,beni rahibeden kurtardığın için.Çok iyi biri ama yanında ne yapacağımı şaşırıyordum." dedim. Ne tepki vereceği merak konusuydu. Gülümsedi. [color=white]"Kesinlikle haklısın.İstersen senelerdir bu okulda okuyor ol,yine de Rahibllerin yanında tedirgin olursun." Çok kısa bir sessizliğin ardından tekrar , " Ne yani?Sen benden çekinmiyorsun öyle mi?" dedi alay ederek. "Gücünü hissedebiliyorum ama çekinmiyorum. Çünkü,burada beni incelemeyen tek kişi sensin.Sadece gözlerime baktın sen. Yeni bir çaylak gelmesi garip bir durummuş gibi herkes beni inceliyor. Bu rahatsız edici. " İçimdekileri ona dökmek beni rahatlamıştı. Hissettiklerimi anlayacağından emindim. "Ben insanları incelemem." dedi ve kısa bir süre sonra devam etti. "Sadece yüzlerine bakarım. Onlarla konuşurum. Diğer şeyler beni ilgilendirmez. Aslında senin her yerin beni etkliedi. Saçların,fiziğin falan. Yani,seni bende incelemiştim." Yanakları kızardı. Beni incelemesine kızmamıştım,hatta garip bir sevinç yaşamıştım. Ben olduğum yerde kalmıştım fakat o hala yürüyordu. Yetişip kolundan tuttum ve onu durdurdum. "Ama seni hiç beni incelerken görmedim.Sadece gözlerime baktın. " Düşünmeden cevap verdi. "Evet,çoğu zaman gözlerine baktım.Çünkü gözlerin çok güzel." Yeniden elimden kurtuldu ve yürümeye başladı. Tekrar onu tuttum. Düşüncelerimi bir süzgeçten geçirmeden hepsini ona söyledim, "Sen hiç aynaya baktın mı? Benim gözlerimin güzel olduğunu düşünmem çok yazık. Ben olsam güzel demezdim. Hele seninkiler böyle masumca bana bakarken. " dedim. İlk başta yanakları kızardı ve uzun bir süre sessiz kaldı. Sonra "Seni yemek salonuna tekrar götürmemi ister misin? Burada böylece durup konuşmamız çok saçma." dedi. Buda neydi şimdi? Lanet olsun.O bir kızdı ve ben ona resmen onu sevdiğimi söylemiştim. Elinde olduğumu biliyordu ve şimdide beni parmağında oynatacaktı. Abartma Nate,dedim kendime. O iyi biriydi. Aslında,onun nasıl biri olduğunu bilmiyordum ve onu daha iyi tanımak için bu teklifi kabul ettim. "Tamam." Sonra ters yöne doğru tekrar yürümeye başladık.

Yemek salonuna girdiğimizde gözler bize çevrilmişti ama Roxanne kimseye aldırmıyordu. Alışmış olmalıydı. Ben de onu taklit ettim ve hiç kimse bizimle ilgilenmiyormuş gibi onun oturduğu masaya oturdum ve onu tanımaya çalıştım.
Pandora Monica Chase
Admin | 3.Sınıf Özel Çaylak | KK Lideri
Pandora Monica Chase

Doğum tarihi : 04/05/93

Gece Evi Rpg
Uyarı:
Rpg Puanı:

İlk tanışma Empty
MesajKonu: Geri: İlk tanışma   İlk tanışma EmptyPaz Ağus. 29, 2010 12:53 pm

Ah,Roxanne kesinlikle bu çocuktan hoşlanıyordu!Roxanne'i iyi tanıyordum,nasılsa o benim oda arkadaşımdı.Aynı odada,aynı okulda birçok şey paylaştık.Geceevi'nde en iyi tanıdığım kişiye de onu örnek verebilirdim.

Beraber içeri girdikleri anda bir ''oooooooooooooooo!'' çekmemek için kendimi zor tuttum.Yanyana yürüyorlardı.
Şöyle bir bakma isteği duydum onlara.Evet,gerçekten de çok yakışıyorlardı.Roxanne uzun zamandır birisiyle beraber olmamıştı.Çünkü erkeklere asla çok güvenmemenin gerektiğini düşünüyordu.Eskiden yaşadığı şeyler onu bu hale getirmişti.Fakat,anlıyordum.Nate onu kendisine çekiyordu.Hani herkesin bir ruh ikizi vardır ya.İşte,Nate de Roxanne'in ruh ikiziydi.
Onlara olan derin bakışlarım ve gülümsemem Rose'un beni dürtmesiyle sonlandı.Sanki yaklaştıklarını bildiren bir alarm yerine geçmişti.Dünya'da en değer verdiğim insanlardan biri olan Roxanne'in yeni erkek arkadaşının önünde aptal duruma düşmek istemezdim.Beni uyardığı için Rose'a minnettardım.
Roxanne yanımdaki sandalyeyi çekti ve oturdu.Bana şöyle bir gülümsedi ve konuşmaya başladı.Olabildiğince normal gözükmek için elinden gelen herşeyi yaptığının farkındaydım.

''Eee kızlar nasılsınız?''

Bence bu bir vampir okulunda okuyan bir öğrenciye göre fazla normaldi.Konuyu değiştirmek istedim.
''Ah evet iyiyiz.Teşekkürler.Galiba odamda birşey unuttum.Benimle gelir misiniz kızlar?'' Rose ve Daphne'yi işaret etmiştim.Pandora'nın Durumu Kurtarma Opreasyonu başlamıştı.İşte.Roxanne ve Nate artık masada başbaşa kalmışlardı.Yalnızlardı.Ve artık istedikleri şeyi özgürce konuşabileceklerdi!
Yeni bir aşkın kapılarını açmaaaaaak diye düşündü Pandora.

Arkadaşı mutluysa o da mutluydu!

İlk tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk tanışma